Menü

BAYAN SANDALET MODELLERİ

YENİ SEZONUN EN GÜZEL SANDALETLERİ !!

İlkbahar ve yaz aylarında en çok tercih edilen ayakkabı modelleri arasında hem zarif hem şık her şekilde giyim tarzımıza hitap eden sandalet modelleriyle karşımıza çıkmaktadır.Sandalet ayakkabılar,çoğu deriden tasarlanmaktdır.Modanın gelişmesiyle birlikte farklı materyal ve aksesuarlarla yapılarak oldukça hoş modeller karşmıza çıkmaktadır.Günlük kombinlerimizi şık bir sandalet tercih edilebilirken, akşam davetilerde veya özel günlerde daha gösterişli ve taşlı veya hafif tapuklu sandaletler tercih edilebilir ve gecenin en şık kadını olabilirsiniz. Satın aldığımız bütün bayan sandalet modelleri  malzemesine ve kalitesine dikkat etmeliyiz. Ayakkabının iç kısmı çok kaygan ve sert olmaması gerekiyor. Bununla birlikte ayağımızın yapısına uygun olmalıdır.

TOPUKLU SANDALET MODELLERİ

Kadınların vazgeçilmezlerinden birtanesi de topuklu sandalet modelleridir. Çevresindeki insanların ona bakışını değiştiren kadının kendisini daha güzel, çekici ,güçlü ve özel hissettirmesini sağlayan. Tabi bu güzellerin yanında çoğu zaman dezavantajları da doğuruyor. Günün sonunda şişen ve ağrılayan ayaklarla yürümekte zorluk çekerler. Topuklu ayakkabının güzel ama bazen can sıkıcı olabiliyor. Halk arasında topuklu sandalet modelleri  ayağa zararlı diye söylemler illa duymuşuzdur. Fakat işin püf noktasını gelince ,mutluluk veren acı bazen mutluluğa dönüşüyor.Hemde hiç kimsenin bilmediği birlikte,sağlıklı bir topuklu ayakkabı bacaktaki tüm kasların çalışmasına yardımcı oluyor.

 

İNCE TABANLI SANDALET MODELLERİ

İnce tabanlı sandalet modelleri   her zaman ayağının rahatlığı düşünüldüğü zaman ince topuklu ayakkabılar daha çok tercih edilmektedir. Topuklu ayakkabı giyemeyen bayanlar için bile ince tabanlı sandalet giyip  çok şıkta olabiliriz, tabi bunun için çok seçeneklerimiz var en basiti taşlı sandalet seçip  günün en şık kadını olabiliriz. Günlük hayatta ayaklarımızın daha çok rahat etmesi için deri ve iç kısımlarından astar olan modelleri tercih etmemiz daha doğru olur. Böylelikle daha rahat bir şekilde ayak içinde hareket eder ve nefes alabilmektedir.

Yorum yazınız