Menü
RSS

Blog yorumlarından '2018' 'Haziran'

2018 Bayan terlik modelleri

Bu yaz rahatlık yazı!

Yazın tercih edilen terlik modellerine baktığımızda 2018 Bayan terlik modelleri alıcılarageçen yaza nazaran her zevke göre modeller çıkarmıştır. Sezonun paralayan yıldızları arasında olan sezon terlikleri günlük dışarı çıkarken giyilme seviyesini aşmış artık hemen her yerde kullanılma özelliği taşımaya başlamıştır. Yabancı ülkelerden sonra yayılan bu moda günümüzde kadınların her alanda kurtarıcısı oluyor kot pantolondan tutun istediğiniz her türlü şeyin altına giyebileceğiniz bu terlikler yazın yeni modelleri ile ortalığı sallayacak gibi duruyor.

2018 Dolgu Topuk Terlik modelleri

Hem şık hem de rahatlığı bir arada isteyen kadınların vazgeçilmezi 2018 dolgu topuk  terlik modelleri dışarıda, yemekte istediğiniz her yerde tercih edilebilecek modellerdendir. Yazın sıcağından bunalıp giydiğiniz o uçuş uçuş elbiselerin altına kombinleyebileceğiniz bu modele bir nevi kurtarıcı da diyebiliriz. Rahatlık ve şık olmayı aynı anda isteyen kadınlar için Teda ayakkabı büyük bir fırsat bu fırsatı değerlendirmek için tek yapacağınız kendinize uygun olanı seçmek haydi durmayın!

 

 

2018 File Terlik Modelleri

Yine bu yaz gümbür gümbür gelen bir terlik modeli olan 2018 file terlik modelleri üstünüze giyeceğiniz sade beyaz bir gömlekle bile ikon yaratabilirsiniz bilirsiniz ki file geçen sezon olmakla birlikte bu sezon da oldukça tercih edilen türden yüzünüzü güldüren bu model  ayağınızı zarif göstermekle birlikte rahat olmanızı da sağlar. Üretilen yeni modeller ile kendimize güveniyor ve müşteri memnuniyeti için her geçen gün ürünlerimize yeni tarzlar ekliyoruz.