Menü
RSS

Blog yorumlarından '2018' 'Temmuz'

DOLGU TOPUK SANDALET

Dolgu Topuk Sandalet İle Şıklığınızı Yaratın !

Geçmişten günümüze kadar önemi hala sürdüren ayakkabılar hayatımızın en önemli parçalarından biri olmuştur. Her ayağın ayakkabı uyumu farklıdır. Her insan aynı ayakkabıyı çoğu zaman giyinemeyebiliyorlar. Yanlış tercih edilmiş ayakkabılar gün boyu rahat hareket etmenizi engeller ve ciddi sorunlar ortaya çıkarabilmektedir. Her zevke ve tarza uygun sayısızca birçok ayakkabı modelleri üretilmektedir. Yazın en çok tercih edilen ayakkabılardan biri ise sandalet terliklerdir bunlar da birçok kategorilere ayrılmaktadır. Böylelikle zoru sevenler bile rahatlıkla istedikleri modelleri bulabilirler. Yazın en çok tercih edilen sandalet gruplarından biri ise dolgu topuk sandalet modelleridir.

Dolgu Topuk Sandalet Modelleri

İlkbahar ve yaz aylarını çok sıcak olması nedeniyle insanlar bir nebze olsun kendilerini rahat ve hafif hissetmek için ilk sıralarda tercih ettiği ayakkabılardan biride sandalet modelleri olmuştur. Spor ayakkabılar yazın sıcağında pek giyilemediği için bayanların imdadına sandalet modelleri koşmuştur. Günlük hayatta işe giderken veya özel yerlere vs. dolgu topuk sandaletler çokça tercih edilmektedir. Bu ayakkabıların tercihe göre sade, taşlı, ipli gibi birçok süslemeler yaparak siz bayanlara sunmaktadır. Bu sandalet çeşitlerinin dolgu topuk olmaları sayesinde gayet rahat ve kullanışlıdır. İstediğiniz kadar gezin dolaşın veya özel davetiyelerde bile rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Dolgu topuk sandalet modelleri isterseniz etek, pantolon, elbise tercih edebileceğiniz her kıyafete uyum sağlamaktadır.

Dolgu Topuk Sandalet Fiyatları

Dolgu topuk sandalet modelleri aslında almak hiçte zor değildir. Şöyle ki mağazalardan veya online sitelerden istediğiniz her model ve tarza sınırsız ayakkabı modellerine bakıp kendinize uygun olanı satın alabilirsiniz. Bunula birlikte isterseniz yüksek fiyatlarda olanları ya da her bütçeye uygun modelleri de her yerde bulabilirsiniz. Buda sizi pek zora koymaz. Sizlerde gün boyu şıklığınızı korumak için mutlaka dolgu sandalet modellerini tercih etmelisiniz.

YAZLIK SPOR AYAKKABI

YAZLIK SPOR AYAKKABI

Günümüzde neredeyse herkesin ayağında görebileceğimiz yazlık spor ayakkabı çokça tercih edilen ayakkabı modellerinden biridir. Spor ayakkabıları rahatlığı ön planda tutan ayakkabılardan biridir. Birbirinden güzel olan modellerde olan spor ayakkabılar, ayakta sağladığı konforla ayak sağlığı için en çok giyilen, estetik duruşuyla hayatımızın birçok yerinde tercih edilen ayakkabılardan biri olmuştur. Her mevsime uygun spor ayakkabı modelleri tasarlanmaktadır, bunlardan biri ise yazlık ayakkabılardır.

Yazlık Spor Ayakkabı Modelleri

Yazlık spor ayakkabı, ayağı terleme yapmayarak, ayağın nefes alacak şekilde, çoğu spor ayakkabılarda fileli olması sayesinde ayak sürekli hava almaktadır. Böylelikle yazın sıcaklığından rahatsız olmayacak şekilde en çok tercih edilen ayakkabılar olmuştur. Yazlık spor ayakkabı modellerinde, tabanlarının yumuşak olması sayesinde gün içerisinde hareket kabiliyetinizi ve ayaklar rahat bir şekilde hareket eder. Spor ayakkabılar sayısızca her zevke hitap eden modelleri üretilmektedir. Gün içerisinde giyilen kıyafete de uyum sağlayarak, isterseniz elbise altına tercih edin ya da pantolon altına her şekilde uyum sağlamaktadır. Yaz aylarında genelde hep renkli, taşlı cıvıl cıvıl modeller çokça tercih edilmektedir. Boy sorunu yaşayanlar için, gizli topuk spor ayakkabılarda zevkinize uygun sizlere sınırsız modeller sunmaktadır.

Yazlık Spor Ayakkabı Fiyatları

Yazlık ayakkabılarının konfor sağlamanın yanı sıra ayak sağlığınıza uygun fiyatlarda sizlere çokça seçenek sunmakla birlikte spor ayakkabıların markalı ya da marka olmayan benzer modelleri de çokça üretilmektedir. Bütçeniz fazla ise marka spor ayakkabılarını tercih edebilirsiniz ya da bütçenize uygun istenilen her modeli de rahatlıkla bulabilirsiniz. Spor ayakkabıları her modele göre fiyatlar değişim gösterir. Ayağınızın içinde rahat olduğu, size hitap eden spor ayakkabıları tercih etmeniz daha doğru olur.

BAYAN SANDALET MODELLERİ

YENİ SEZONUN EN GÜZEL SANDALETLERİ !!

İlkbahar ve yaz aylarında en çok tercih edilen ayakkabı modelleri arasında hem zarif hem şık her şekilde giyim tarzımıza hitap eden sandalet modelleriyle karşımıza çıkmaktadır.Sandalet ayakkabılar,çoğu deriden tasarlanmaktdır.Modanın gelişmesiyle birlikte farklı materyal ve aksesuarlarla yapılarak oldukça hoş modeller karşmıza çıkmaktadır.Günlük kombinlerimizi şık bir sandalet tercih edilebilirken, akşam davetilerde veya özel günlerde daha gösterişli ve taşlı veya hafif tapuklu sandaletler tercih edilebilir ve gecenin en şık kadını olabilirsiniz. Satın aldığımız bütün bayan sandalet modelleri  malzemesine ve kalitesine dikkat etmeliyiz. Ayakkabının iç kısmı çok kaygan ve sert olmaması gerekiyor. Bununla birlikte ayağımızın yapısına uygun olmalıdır.

TOPUKLU SANDALET MODELLERİ

Kadınların vazgeçilmezlerinden birtanesi de topuklu sandalet modelleridir. Çevresindeki insanların ona bakışını değiştiren kadının kendisini daha güzel, çekici ,güçlü ve özel hissettirmesini sağlayan. Tabi bu güzellerin yanında çoğu zaman dezavantajları da doğuruyor. Günün sonunda şişen ve ağrılayan ayaklarla yürümekte zorluk çekerler. Topuklu ayakkabının güzel ama bazen can sıkıcı olabiliyor. Halk arasında topuklu sandalet modelleri  ayağa zararlı diye söylemler illa duymuşuzdur. Fakat işin püf noktasını gelince ,mutluluk veren acı bazen mutluluğa dönüşüyor.Hemde hiç kimsenin bilmediği birlikte,sağlıklı bir topuklu ayakkabı bacaktaki tüm kasların çalışmasına yardımcı oluyor.

 

İNCE TABANLI SANDALET MODELLERİ

İnce tabanlı sandalet modelleri   her zaman ayağının rahatlığı düşünüldüğü zaman ince topuklu ayakkabılar daha çok tercih edilmektedir. Topuklu ayakkabı giyemeyen bayanlar için bile ince tabanlı sandalet giyip  çok şıkta olabiliriz, tabi bunun için çok seçeneklerimiz var en basiti taşlı sandalet seçip  günün en şık kadını olabiliriz. Günlük hayatta ayaklarımızın daha çok rahat etmesi için deri ve iç kısımlarından astar olan modelleri tercih etmemiz daha doğru olur. Böylelikle daha rahat bir şekilde ayak içinde hareket eder ve nefes alabilmektedir.

BAYAN SPOR AYAKKABI MODELLERİ

BAYAN SPOR AYAKKABI SEÇERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER!! 

Spor ayakkabı alınırken genelde moda, fiyat ve rahatlık etmenleri seçimimizi etkiler. Hepimiz iyi görünen bir ayakkabı isteriz ama asıl önemli olan ayak sağlığımızdır. Tüm ayaklar farklı tip ve boyuttadır. Bayan spor ayakkabı modellerinden doğru ayakkabı tipini belirlemek önemlidir.

Her gün saatlerce ayakkabı giydiğimiz düşünülünce ne kadar önemli olduğunu bir kere daha hatırlıyoruz. Ayaklarımızın içinde rahat etmediğini bir düşünelim. Günün yorgunluğunun ikiye katlanması ve akşam eve gittiğimizde ağrıyan ayaklarımız... Bununla karşılaşmamak için genelde en rahat ettiğimiz spor ayakkabıları tercih ederiz.

SPOR AYAKKABI ÇEŞİTLERİ

Günümüzü nasıl geçireceğimize karar verdiğimizde, ona uygun bir spor ayakkabı seçimi yapmamız gerekir. Bayan spor ayakkabıları yürüyüş ve koşu ayakkabıları olarak ele alabiliriz.

YÜRÜYÜŞ AYAKKABISI

Günlük yaşamda ve yürüyüş yaptığımız zaman tercih ettiğimiz spor ayakkabı modelleridir. Çok fazla çeşit sayfamızda yer almaktadır. Birçok renk seçeneğiyle beğenilerinizi kazanacak olan ayakkabılarımıza günlük şıklık için mutlaka göz atmalısınız.

KOŞU AYAKKABISI

Koşu hemen hemen herkesin yaptığı bir spordur. Çünkü yapılması kolay olması çok büyük bir kitleye hitap etmesini sağlar. Ancak koşu yaparken de dikkat edilmesi gereken şeyler vardır. Koşuya uygun giysiler giymek ve koşmak için ayağımıza uygun yeni sezon spor ayakkabıları içinden koşu ayakkabınızı seçmeniz gerekir.

Biz Teda Ayakkabı olarak her zaman sizlere kaliteli ürün sunmak için çalışıyoruz ve önceliğimiz her zaman sizin memnuniyetinizdir. Ayakkabılarımıza göz atarak ne demek istediğimizi anlayacaksınız ve kaliteyi fark edeceksiniz.

Bu Yazın Modası : Terlikler

Yaz kapıyı çaldığına göre, kullanmak için sabırsızlıkla beklediğiniz o renkli yazlık terlik modelleri artık sokaklarda rahatça giyebilirsiniz.

Plaj dışında şehirde de kullanabileceğiniz terlikleri jean, etek, şort ve elbiseler ile kombinleyerek hem kusursuz bir görünüm yakalayın hem gün boyu rahatlığın keyfini çıkarın!  Deniz, kum, güneş üçgeninde kaybolacağımız şu günlerde, yazın en çok giyilen terliklerini sıraladık.    

Hasır Terlik Modelleri

Hasır trendi sadece çantaları değil bu sezon terlikleri de kapsıyor. Hasır terlik modelleri yaz aylarında  sade ya da midi boy bir elbisenin altına giyerek farklılık yaratabilirsiniz.

Hem şık hem rahat bu terlikleri jean ve şortlarla  da  kombinleyerek uyumu yakalayabilirsiniz.

Taşlı Terlik Modelleri

Taşlar sadece gece stilleri için değildir! Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmezi sandaletlerin ışıltılı taşlarla birleşerek yarattığı taşlı terlik modeller her daim kullanılabilir .

Hem gündüz hem de geceye rahatça uyum sağlayabilen bu terliklere gardırobunuzda mutlaka yer açın.

Tokalı ve Bantlı Terlik Modelleri

Genelde çapraz kalın bantlı ya da taban kenarları zımbalı olarak karşımıza çıkan bu trende iki bantlı - zımbalı terlik trendi de diyebiliriz. En önemli özelliği ise akla hayale gelmeyecek kombinlerde karşımıza çıkması.Rahatlığı sevenler bu terliklerle yaşadı!

Fiyonk Terlik Modelleri

Adımlarınıza cool bir dokunuş katacak olan bu fiyonk terlik modelini denemenin şimdi tam zamanı. İster jean , ister elbise altına giyeceğiniz bu terlikler ile şıklığı yakalayın.

Sokağın yükselen trendi fiyonklu terliklerle kombinler hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Sokağın yükselen trendi  terliklerle şıklığınıza noktayı koyun. Bu sezonun trendi  terlikleri mutlaka deneyin. Hem gündüz hem de geceye rahatça uyum sağlayabilen bu terliklere gardırobunuzda mutlaka yer açın.

Terliklerimize göz atmak için tıklayın.