Menü

Bu Yazın Modası : Terlikler

Yaz kapıyı çaldığına göre, kullanmak için sabırsızlıkla beklediğiniz o renkli yazlık terlik modelleri artık sokaklarda rahatça giyebilirsiniz.

Plaj dışında şehirde de kullanabileceğiniz terlikleri jean, etek, şort ve elbiseler ile kombinleyerek hem kusursuz bir görünüm yakalayın hem gün boyu rahatlığın keyfini çıkarın!  Deniz, kum, güneş üçgeninde kaybolacağımız şu günlerde, yazın en çok giyilen terliklerini sıraladık.    

Hasır Terlik Modelleri

Hasır trendi sadece çantaları değil bu sezon terlikleri de kapsıyor. Hasır terlik modelleri yaz aylarında  sade ya da midi boy bir elbisenin altına giyerek farklılık yaratabilirsiniz.

Hem şık hem rahat bu terlikleri jean ve şortlarla  da  kombinleyerek uyumu yakalayabilirsiniz.

Taşlı Terlik Modelleri

Taşlar sadece gece stilleri için değildir! Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmezi sandaletlerin ışıltılı taşlarla birleşerek yarattığı taşlı terlik modeller her daim kullanılabilir .

Hem gündüz hem de geceye rahatça uyum sağlayabilen bu terliklere gardırobunuzda mutlaka yer açın.

Tokalı ve Bantlı Terlik Modelleri

Genelde çapraz kalın bantlı ya da taban kenarları zımbalı olarak karşımıza çıkan bu trende iki bantlı - zımbalı terlik trendi de diyebiliriz. En önemli özelliği ise akla hayale gelmeyecek kombinlerde karşımıza çıkması.Rahatlığı sevenler bu terliklerle yaşadı!

Fiyonk Terlik Modelleri

Adımlarınıza cool bir dokunuş katacak olan bu fiyonk terlik modelini denemenin şimdi tam zamanı. İster jean , ister elbise altına giyeceğiniz bu terlikler ile şıklığı yakalayın.

Sokağın yükselen trendi fiyonklu terliklerle kombinler hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Sokağın yükselen trendi  terliklerle şıklığınıza noktayı koyun. Bu sezonun trendi  terlikleri mutlaka deneyin. Hem gündüz hem de geceye rahatça uyum sağlayabilen bu terliklere gardırobunuzda mutlaka yer açın.

Terliklerimize göz atmak için tıklayın.

Yorum yazınız